sveSVENSKA   |   polPOLSKI   |   engENGLISH

+48 12 42 25 850     LinkedIN     Twitter

GAEU Consulting polskim liderem Horyzontu 2020  według “Funduszy Europejskich”

GAEU Consulting polskim liderem Horyzontu 2020 według “Funduszy Europejskich”

Data:
czwartek, 01 czerwiec 2017

Magazyn “Fundusze Europejskie” po raz kolejny opublikował ranking najskuteczniejszych firm doradczych.

Tym razem zestawienie dotyczy rozstrzygnięć konkursów o dofinansowanie i decyzji o udzieleniu wsparcia, które nastąpiły między 1 stycznia 2015 roku a 31 grudnia 2016 roku.

Zgłoszenie do rankingu nadesłało blisko 60 firm, a w zestawieniach pokazano dane dotyczące 44 z nich (część ankiet nie spełniała wymogów formalnych, nie została uzupełniona według wezwania i w związku z tym nie została zakwalifikowana do włączenia do rankingu). Ranking obejmuje szereg kategorii, m.in. wysokość dotacji pozyskanych z Programów Operacyjnych na lata 2014-2020, programu Horyzont 2020, Norweskiego Mechanizmu Finansowego, czy programów zarządzanych przez NFOŚiGW.

Z radością informujemy, iż firma GAEU Consulting zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Lider Horyzontu 2020”. W okresie objętym rankingiem z programu Horyzont 2020 pozyskaliśmy dotacje w wysokości 82,75 milionów złotych dla naszych klientów.

Co ciekawe, z 44 firm doradczych uwzględnionych w rankingu, w kategorii Horyzont 2020 uwzględnione zostały jedynie wyniki GAEU Consulting. Pozostali uczestnicy zrezygnowali z uczestnictwa w tej kategorii rankingu z powodu przepaści dzielącej wyniki GAEU od konkurencji.

 Tomasz Wąsik, CEO:

„Jesteśmy dumni z wyników tej niezależnej weryfikacji naszych osiągnięć w programie Horyzont 2020. Od kilku lat realizujemy strategię wspierania przedsiębiorstw, które aspirują do rangi najbardziej innowacyjnych w Europie. Nasze wyniki umacniają nas w przekonaniu, iż warto pracować z najtrudniejszymi i najbardziej wymagającymi programami wsparcia dla przedsiębiorstw. Program Horyzont 2020 to ogromna konkurencja, ale również ogromny prestiż przyznanego dofinansowania. Fakt, iż tylko GAEU stanęło do rankingu w tej kategorii pokazuje skalę trudności tego programu oraz unikatowe doświadczenie, które wypracowaliśmy w naszym krakowskim zespole”.

Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem z Panem Tomaszem Wąsikiem, który ukazał się w „Funduszach Europejskich” w związku z publikacją rankingu.

 O programie Horyzont 2020

Horyzont 2020 to największy w historii program finansowania badań naukowych i innowacji w Europie. Budżet programu na lata 2014-2020 to aż 80 miliardów EURO. Celem programu jest zapewnienie długofalowej konkurencyjności gospodarki Unii Europejskiej poprzez finansowanie zaawansowanych projektów badawczo-rozwojowych nastawionych na opracowanie i komercjalizację innowacyjnych produktów oraz technologii o europejskiej wartości dodanej.

O „Funduszach Europejskich”

„Fundusze Europejskie” to czasopismo ogólnopolskie istniejące od 2003 roku, specjalizujące się w tematyce pozyskiwania i rozliczania dotacji ze źródeł europejskich i krajowych, w tym funduszy z Unii Europejskiej. Adresowane jest zarówno do firm doradczych i ekspertów, jak i beneficjentów.

Więcej informacji: www.fundusze-europejskie.pl

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym ekspertem

PODZIEL SIĘ