sveSVENSKA   |   polPOLSKI   |   engENGLISH

+48 12 42 25 850     LinkedIN     Twitter

Horyzont 2020: 2,2 miliona euro dla naszego klienta!

Horyzont 2020: 2,2 miliona euro dla naszego klienta!

Data:
piątek, 23 styczeń 2015

Z radością informujemy, iż eksperci GAEU Consulting pozyskali 2,2 miliona euro dofinansowania dla firmy Cinnober w ramach programu Horyzont 2020: SME Instrument, oś tematyczna „Open Disruptive Innovation Scheme”. Dofinansowanie zostało przyznane na przełomowy projekt badawczo-rozwojowy w dziedzinie „client clearing” dla międzynarodowych banków.

Zespół projektowy GAEU Consulting był odpowiedzialny za dobór optymalnego mechanizmu wsparcia w ramach programu Horyzont 2020, opracowanie kompleksowego wniosku o dofinansowanie w języku angielskim oraz bieżące doradztwo dla klienta w procesie ubiegania się o dofinansowanie. O najwyższej jakości wniosku opracowanego przez GAEU świadczy fakt, iż w programie wsparcie otrzymało tylko 10 % złożonych wniosków (złożono w sumie 580 wniosków, z których 60 otrzymało dofinansowanie).

Serdecznie gratulujemy firmie Cinnober sukcesu i zapraszamy do współpracy wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania w ramach programu Horyzont 2020. GAEU Consulting posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do skutecznego aplikowania o dotacje.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym ekspertem

PODZIEL SIĘ