sveSVENSKA   |   polPOLSKI   |   engENGLISH

+48 12 42 25 850     LinkedIN     Twitter

Instrument MŚP: 8 milionów euro dla klientów GAEU!

Instrument MŚP: 8 milionów euro dla klientów GAEU!

Data:
poniedziałek, 12 czerwiec 2017

GAEU Consulting kompletuje kolejnego hat-tricka w prestiżowym programie Komisji Europejskiej Instrument MŚP, Horyzont 2020. W kwietniowym naborze wniosków krakowski zespół pod kierownictwem Tomasza Wąsika zdobył aż 8 milionów euro dofinansowania dla trzech firm z branży Life-Science: Idogen, Scandinavian Biopharma oraz NovaHep. Wszystkie projekty zostaną sfinansowane w 100 %.

Tomasz Wąsik, CEO:

“Nasza recepta na sukces to pełne zaangażowanie w walkę o dofinansowanie dla klienta połączone z doświadczonym zespołem, składającym się z naukowców i ekspertów w Funduszach Europejskich. Wnioski przygotowujemy wyłącznie z wykorzystaniem własnej kadry i w ścisłej współpracy z zespołem projektowym klienta. Żadna z europejskich firm doradczych nie może pochwalić się pozyskaniem tylu dotacji na projekty Life Science w jednym naborze programu Horyzont 2020. Dla nas jest to kolejny hat-trick, po ostatnim sukcesie w naborze wniosków w październiku 2016 roku. Nasz zespół stale się rozwija, co przekłada się na mierzalne wyniki”.

Od początku funkcjonowania programu Instrument MŚP w ramach Horyzont 2020, specjaliści z GAEU
w Krakowie pozyskali już 28,7 milionów euro (ok. 115 milionów złotych) na projekty swoich klientów z całej Europy.

Björn Sjöstrand, CEO, Scandinavian Biopharma AB (grant: 2.992.750 euro)

„Dotacja z Komisji Europejskiej to uznanie dla naszego programu badawczego nastawionego na opracowanie pierwszej na świecie szczepionki przeciwko ETEC. Grant zostanie wykorzystany do sfinansowania kolejnego etapu studiów klinicznych, który znacząco przybliży nas do etapu komercjalizacji produktu. GAEU Consulting przygotowało naszą aplikację do Instrumentu MŚP. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług i zaangażowania krakowskiego zespołu w przygotowanie naszego wniosku o dofinansowanie”.

Lars Hedbys, CEO, Idogen AB (grant: 2.868.734 euro)

“Jesteśmy dumni z wybrania naszego projektu do dofinansowania w Instrumencie MŚP, biorąc pod uwagę ogromną konkurencję w tym programie. Dotacja z Komisji Europejskiej to potwierdzenie potencjału naszej technologii szczepień. Gorąco polecamy usługi GAEU Consulting wszystkim firmom z sektora Life Science szukającym profesjonalistów w pozyskiwaniu dotacji z programu Horyzont 2020”  

Petter Björquist, CEO, NovaHep AB (grant: 2.184.603 euro)

"Dla NovaHep jako małej firmy z unikatową technologią inżynierii tkankowej, grant z Instrumentu MŚP stanowi ważny element na drodze do następnego poziomu rozwoju przedsiębiorstwa. Jesteśmy dumni z faktu dołączenia do europejskiej Ligi Mistrzów innowacji. Doceniamy wysiłek i zaangażowanie zespołu GAEU w przygotowanie naszego wniosku o dofinansowanie. Polecam GAEU jako doskonałego doradcę w programie Horyzont 2020"

Serdecznie gratulujemy naszym klientom!

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym ekspertem

PODZIEL SIĘ