sveSVENSKA   |   polPOLSKI   |   engENGLISH

+48 12 42 25 850     LinkedIN     Twitter

O FIRMIE

GAEU Consulting oferuje profesjonalne usługi doradcze w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania projektów badawczo-rozwojowych (B+R) i innowacji.

W profesjonalnej branży doradztwa europejskiego działamy od 2002 roku, odnosząc liczne sukcesy w Polsce, Skandynawii oraz krajach Europy Środkowej i Wschodniej.

Rosnąca liczba zadowolonych klientów jest dla nas największą satysfakcją oraz motywacją, by każde kolejne zlecenia wykonywać jeszcze lepiej. Doradztwo świadczone jest zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie poufności informacji gospodarczej. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów.

Nasza wizja to "GAEU Consulting liderem branży doradztwa europejskiego w Europie".

Nasz cel to rosnąca liczba przedsiębiorstw realizujących innowacyjne projekty w oparciu o Fundusze Europejskie.

Nasza misja to świadczenie rzetelnych usług doradczych na najwyższym poziomie, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Posiadamy bogate doświadczenie i udokumentowane sukcesy w pozyskiwaniu dotacji na projekty badawczo-rozwojowe (B+R) oraz innowacje, np. wdrażanie innowacyjnych produktów i technologii, czy inwestycje w odnawialne źródła energii.

Świadczymy kompleksowe usługi doradcze, obejmujące określenie strategii pozyskania dofinansowania na projekty, opracowanie konkurencyjnych wniosków o dofinansowanie oraz pomoc w rozliczeniu merytorycznym i finansowym realizowanych projektów.

Nasi Klienci to wiodące  przedsiębiorstwa badawcze oraz produkcyjne. Poprzez profesjonalne doradztwo przyczyniamy się do wzrostu konkurencyjności naszych Klientów na rynku międzynarodowym.

ETYKA BIZNESOWA I POUFNOŚĆ

GAEU Consulting jest firmą o utrwalonym systemie wartości, co pozwala nam na szybki rozwój na rynku doradztwa europejskiego w Polsce i Europie. Wierzymy, że kluczem do naszego sukcesu jest otwarta komunikacja wewnątrz grupy, wspólne dążenie do rozwiązywania problemów oraz pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań. Inwestujemy w najnowsze rozwiązania IT, co pozwala nam zoptymalizować prace projektowe, chronić środowisko naturalne oraz doskonalić przepływ informacji w przedsiębiorstwie.

Relacje firmy z klientami, partnerami biznesowymi i pracownikami oparte są na lojalności, uczciwości i zaufaniu, a także odpowiedzialności i rzetelności. Jednym z filarów firmy są najwyższe standardy w zakresie zachowania poufności informacji gospodarczej. Mamy świadomość, iż Klienci powierzają nam projekty, które niejednokrotnie decydują o długofalowej konkurencyjności ich przedsiębiorstwa. Wszystkie informacje dotyczące realizowanych projektów pozostają w GAEU Consulting. Wszyscy pracownicy firmy podpisują z pracodawcą umowę o zachowaniu poufności.

HISTORIA

Firma GAEU Consulting została założona w 2002 roku w Sztokholmie przez Rolanda Vilhelmssona. Roland zajmuje się pozyskiwaniem zewnętrznych źródeł finansowania projektów i inwestycji od 1996 roku. Doświadczenie i wiedzę zdobywał najpierw poprzez pracę w międzynarodowych korporacjach doradczych, a następnie poprzez prowadzenie i zarządzanie GAEU Consulting. GAEU Consulting szybko stało się marką rozpoznawalną na rynku doradztwa europejskiego. Kreatywność i zaangażowanie pracowników, unikatowe metody pracy oraz niezwykle konkurencyjne wnioski o dofinansowanie pozwoliły firmie na nawiązanie współpracy z ok. 3000 klientów z najróżniejszych branż zaledwie w ciągu 10 lat prowadzenia działalności!

Rosnące zapotrzebowanie na usługi GAEU Consulting w Europie Środkowo-Wschodniej otworzyło drogę do międzynarodowej ekspansji przedsiębiorstwa. W 2011 roku utworzony został oddział GAEU Consulting w Krakowie, pod kierownictwem obecnego Dyrektora Zarządzającego, Tomasza Wąsika. Oddział Krakowski szturmem wkroczył na rynek doradztwa europejskiego w Polsce, a odnoszone sukcesy i referencje zadowolonych klientów sprawiają, iż grono polskich przedsiębiorstw korzystających z profesjonalnych usług doradczych GAEU Consulting w Krakowie ciągle się powiększa. Stawiamy czoła przyszłości jako firma stabilna finansowo, posiadająca ogromną wiedzę i doświadczenie, szeroką sieć partnerów biznesowych, licznych zadowolonych klientów i doskonałych pracowników.

GAEU ZNACZY

GAEU (wymawiane z cichym „e”) oznacza kogoś, kto jest bardzo dobry w tym, co robi. Słowo GAEU jest spokrewnione z angielskim „good” i hiszpańskim „guay”, mającymi podobne znaczenia. W Chinach „gau” znaczy wysoki poziom. „Jako dziecko słyszałem to słowo niezmiernie rzadko. Używane było głównie przez starszych rybaków z Bohuslän w sytuacjach, kiedy byli zmuszeni wypowiedzieć się o kimś pozytywnie. Chronili to słowo, jakby było ich własnością. Bycie "GAEU" jest dlatego bardzo dużym wyróżnieniem - tłumaczy Roland Vilhelmsson, założyciel GAEU Consulting.

PRACOWNICY

Pracownicy GAEU Consulting to osoby pozytywnie nastawione do życia oraz wyzwań, które niesie za sobą kariera w profesjonalnym konsultingu. Nasze zespół posiada praktyczną wiedzę i bogate doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji na projekty realizowane przez przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż. W GAEU Consulting każdy nowy projekt traktujemy jako wyjątkowe wyzwanie. Jesteśmy zespołem ekspertów nastawionych na aktywne rozwiązywanie problemów oraz ambitnie dążących do wyznaczonych sobie celów.

PRO BONO

GAEU Consulting jest firmą odpowiedzialną społecznie. Angażujemy się w proces walki z biedą, ubóstwem i wykluczeniem społecznym. Wspieramy Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce, które opiekuje się dziećmi opuszczonymi, osieroconymi oraz tymi z rodzin dysfunkcjonalnych. Więcej informacji o Stowarzyszeniu dostępnych jest na stronie internetowej www.wioskisos.org