sveSVENSKA   |   polPOLSKI   |   engENGLISH

+48 12 42 25 850     LinkedIN     Twitter

Komentarz CEO

GAEU Consulting, od samego początku istnienia na rynku doradztwa europejskiego w Polsce, stara się stworzyć nowe perspektywy dla polskich przedsiębiorstw pragnących budować swoją pozycję na rynku w oparciu o możliwości oferowane przez Unię Europejską.

Filozofia GAEU to wychodzenie poza utarte schematy – jesteśmy dynamiczną grupą osób, która łącząc wiedzę z dziedziny Funduszy Europejskich z doskonałą znajomością języków obcych, oferuje skuteczną pomoc w pozyskiwaniu dotacji z najróżniejszych, czasem nieszablonowych źródeł. Nie zadowala nas stwierdzenie, że nie ma możliwosci na dofinansowanie projektu, ponieważ Regionalne Programy Operacyjne nie prowadzą naborów wniosków w obszarze działalności klienta. Szukamy dalej, nawet poza granicami kraju. Zaawansowane wnioski w języku angielskim, opisy procesów technologicznych w językach szwedzkim, norweskim czy czeskim, wnioski do niezwykle wymagających programów wsparcia Komisji Europejskiej nie stanowią dla nas problemu. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż polska gospodarka potrzebuje firm, które odważą się konkurować z najlepszymi w Europie. My jesteśmy gotowi Państwu w tym pomóc.

Jednocześnie stale poszukujemy nowych utalentowanych pracowników, którzy podzielając naszą filozofię pracy przyczynią się do rozwoju GAEU Consulting na rynku doradztwa europejskiego. Zespół GAEU to grupa osób, które mogą na siebie liczyć. Dla nas nie ma problemów, są tylko wyzwania.

Tomasz Wąsik, CEO